Batman oyunları ücretsiz oldu! Toplam 6 oyun | Oyuncu Rehberim

Batman oyunları ücretsiz oldu! Toplam 6 oyun

AdmiN

Pro GameR
Yönetici
13 Eyl 2019
90
0
6
İstanbul
www.mustafaakyuz.com.tr
1568965450360.png

Steam, Humble Bundle ve Origin gibi platformlar her hafta bir oyunu ücretsiz hale getirmeye devam ederken Epic Games, toplam değeri 200 TL’ye ulaşan Batman oyunlarını ücretsiz hale getirerek oyunculardan alkış toplamayı başardı.
Batman oyunları ücretsiz hale geldi!
Maalesef ücretsiz oyunlar arasında Batman: Arkham Origins yer almıyor. Bunun nedeni ise geliştirici farklılığı. Arkham Origins, Games Montreal tarafından geliştirilen bir oyunken, Epic Games’in ücretsiz olarak sunduğu Batman: Arkham Asylum, Arkham City ve Arkham Knight’ı Rocksteady Studios geliştirdi.

1568965469360.png


Bu üç oyuna ek olarak Traveller’s Tales tarafından geliştirilen LEGO Batman üçlemesi ücretsiz hale getirildi. Bu oyunlar ise şu şekilde: LEGO Batman, LEGO Batman 2: DC Super Heroes, and LEGO Batman 3: Beyond Gotham.

1568965497408.png


Bu fırsattan faydalanmak için yapmanız gerekenler çok basit. Batman Arkham serisi için buraya, LEGO Batman üçlemesi için ise buraya tıklayarak ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz. Bu sayfada “Get” butonuna tıkladıktan sonra Epic Games hesabınız ile giriş yapmanız veya bir hesap oluşturmanız gerekiyor.

Her iki paket için oyun siparişi veriyor gibi adımları tamamlamanız yeterli olacak. Fiyat bölümünde paketlerin ücretsiz olduğu görüldüğü için sizden herhangi bir kredi kartı bilgisi vs. istemiyor.