Rehber - Chat Görevi [Hunter] Jarg / Raon Camp - Karus | Oyuncu Rehberim

Rehber Chat Görevi [Hunter] Jarg / Raon Camp - Karus

AdmiN

Pro GameR
Yönetici
13 Eyl 2019
90
0
6
İstanbul
www.mustafaakyuz.com.tr
[Hunter] Jarg / Raon Camp
1- Prepare to Hunt[Hunter] Jarg adlı NPC den aldığımız Prepare to Hunt görevi bizden;

10 adet Blood of wolf > [Sundires] Veron

1 adet Horn Crossbow (+3) > [Weapon Merchant]Gargameth (İlgili npc den aldığımız Horn Crossbow eşyası bize (+1) olarak satılmaktadır. Bu eşyayı Upgrade Scroll (Middle Class item) ile yine Moradon bölgesinde bulunan de seviyesini (+3) 'e getirmemiz gerekmektedir.)

5000 adet Arrow > [Sundires] Veron

istemektedir. İlgili eşyaları tamamladığımızda tekrardan Luferson Castle / Raon Camp'ta bulunan [Hunter] Jarg adlı npc ye geri dönmemiz istenmektedir.

2- Practice Hunt[Hunter] Jarg adlı NPC den aldığımız Practice Hunt görevi bizden 50 adet Hornet kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Raon Camp'ta bulunan [Hunter] Jarg adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.

3- Hunting Game I[Hunter] Jarg adlı NPC den aldığımız Hunting Game I görevi bizden 50 adet Tyon kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Raon Camp'ta bulunan [Hunter] Jarg adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.

4- Hunting Game II[Hunter] Jarg adlı NPC den aldığımız Hunting Game II görevi bizden 50 adet undying kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Raon Camp'ta bulunan [Hunter] Jarg adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.

5- Hunting Game III[Hunter] Jarg adlı NPC den aldığımız Hunting Game III görevi bizden 50 adet Half-Troll Warrior kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Raon Camp'ta bulunan [Hunter] Jarg adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.

6- Hunting Game IV[Hunter] Jarg adlı NPC den aldığımız Hunting Game III görevi bizden 50 adet Uncomfortable kentaraus (Centaur Foal) kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Raon Camp'ta bulunan [Hunter] Jarg adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.

Böylelikle [Hunter] Jarg ile başladığımız chat görevi Hunting Game IV göreviyle son bulmaktadır.

DN: Görev bitimiyle üzerimize gelen toplam exp miktarı; 97.500.000