Rehber - Chat Görevleri (Human) - Clark, Polkwein, Zalk, Grey & Wells, Halon, Nez | Oyuncu Rehberim

Rehber Chat Görevleri (Human) - Clark, Polkwein, Zalk, Grey & Wells, Halon, Nez

AdmiN

Pro GameR
Yönetici
13 Eyl 2019
90
0
6
İstanbul
www.mustafaakyuz.com.tr
[Moradon Merchant] Clark (El Morad Castle)

1- [Descendant of Hero] Festival Preparation[Moradon Merchant] Clark NPC'si ile göreve başlıyoruz. Görevi tamamlıyoruz ve yeni görevimizi alıyoruz.

2- [Descendant of Hero] Preparation is the best partyKalluga Valley haritasında bulunan Ancient adlı yaratıklardan keserek görevde istenen eşyaları topluyoruz. (5 adet Aged Wine) Görevi [Secret Agent] Clarence'e teslim ederek 1 Milyon EXP, 50 NP ve silah (istediğimizi seçerek) ödülümüzü alıyoruz.

3- [Descendant of Hero] Preparation is the best partyAsga Village'de bulunan Bloodon adlı yaratıklardan 5 adet Meat of the Blood Don toplamamız isteniyor. Eşyaları toplayıp, [Secret Agent] Clarence'e teslim ederek ödüllerimizi (1 Milyon EXP, 50 NP, Weapon Breaker kolluk ve Festival Preparation Box) alıyoruz. (Görevde verilen kolluğu alırken sınıfınıza uygun parçayı almayı unutmayınız.)

4- [Descendant of Hero] Preparation is the best partyÖnceki görevde tarafımıza verilen Festival Preparation Box eşyasını El Morad Castle'da bulunan [Imperial Palace Chef] Veros adlı NPC'ye teslim ediyor ve ödülümüzü (125 bin EXP 30 bin Coin ve Completed Festival Cooking) alıyoruz.

5- [Descendant of Hero] Let's Start The Festival!Yine bir önceki görevde verilen Completed Festival Cooking eşyasını [Moradon Merchant] Clark adlı NPC'ye teslim ederek görevi tamamlıyoruz. (Ödül: 125 bin EXP ve 10 bin Coin)

6- [Descendant of Hero] The more, the merrier.İstenen cevapları Moradon'da bulunan Kaishan, Cougar ve Menissiah adlı NPC'lerden temin ederek görevi teslim ediyoruz. (Ödül:250 bin EXP 50 bin Coin)

7- [Descendant of Hero] Attack[Captain Polkwein ile konuşmamız isteniyor.8- [Descendant of Hero] Unidentified AttackEslant haritasında bulunan [Sage of Islant] Agatha adlı NPC ile konuşmamız isteniyor.

9- [Descendant of Hero] Identity of the Monster20 adet Harpie kesmemiz isteniyor. Görevi tamamladıktan sonra, teslim ediyor ve ödüllerimizi (2 Milyon EXP, 50 NP ve Map of Monster's Den) alıyoruz. (Görevde verilen başlığı alırken sınıfınıza uygun parçayı almayı unutmayınız.)

10- [Descendant of Hero] I'm asking for permissionÖnceki görevde tarafımıza verilen eşyayı [Captain] Polkwein'e teslim ederek görevi tamamlıyoruz. (Ödül: 125 Bin EXP ve 30 Bin Coin)

11- [Descendant of Hero/Boss] Horrible SpoilEslant haritasında bulunan Grendel adlı yaratıktan Right Arm of Grendel eşyasını elde etmemiz bekleniyor. Yaratığı keserek istenen eşyayı alıyoruz ve görevi [Captain] Polkwein'e teslim ediyor ve ödülümüzü alıyoruz. (25 Milyon EXP 150 NP 2 Certificate of Victory)KAZANDIĞIMIZ TOPLAM EXP: 29.625.000[Captain] Polkwein

1- [Long Revenge] The Second Attack

[Captain] Polkwein
NPC'si ile başladığımız bir diğer chat görevi bizi Laiba Village'de bulunan [Archmage] Drake adlı NPC'ye yönlendiriyor.2- [Long Revenge] Belongings of Fallen SoldierKalluga haritasında bulunan Lich adlı yaratıklardan elde ettiğimiz Memento of a Dead Soldier (3 adet) eşyası ile görevi teslim ediyor ve ödülümüzü (1 Milyon EXP, 50 NP, Weapon Breaker ayaklık, Broken Memento of a Soldier) alıyoruz. (Görevde verilen ayaklığı alırken sınıfınıza uygun parçayı almayı unutmayınız.)

3- [Long Revenge] Broken LoyaltyÖnceki görevde ödül olarak verilen eşyayı Eslant haritasında bulunan Agatha adlı NPC'ye teslim ediyor ve ödülümüzü alıyoruz. (125 bin EXP ve 20 bin Coin)

4- [Long Revenge] Can't Rest in peace beacuse of a .....?????Dragon Tooth Commander adlı yaratıklardan 5 adet Fragment of Rage eşyası elde ediyor ve görevi teslim ederek ödülümüzü alıyoruz. (2.5 Milyon EXP ve 30 bin Coin)

5- [Long Revenge] Holy Water For RestorationEMC'de bulunan [Priest] Minerva adlı NPC'ye yönlendiriliyoruz.

6 - [Long Revenge] Materials of Holy WaterGörevde istenen eşyaları NPC'lerden temin ederek görevimizi teslim ediyoruz. (Ödül: 1 Milyon 250 bin EXP 100 bin Coin Holy Water of Restoration)

7- [Long Revenge] Sword strengthened by angerÖnceki görevde verilen eşyayı Eslant haritasında bulunan Agatha'ya teslim edip, ödülümüzü alıyoruz. (3 adet Weapon Enchant Scroll, 125 bin EXP ve 50 NP)

8- [Long Revenge] RehearsalAgatha ile görüşüyoruz, 30 adet Troll kesmemiz isteniyor. İstenen yaratıkları keserek görevi tamamlıyor ve ödülümüzü (2 Milyon EXP, 50 NP ve Weapon Breaker pantolon) alıyoruz. (Görevde verilen pantolonu alırken sınıfınıza uygun parçayı almayı unutmayınız.)

9- [Long Revenge] Everything's ready[Captain] Polkwein ile görüşmemiz isteniyor.

10- [Long Revenge/Boss ] Revenge vs.RevengeEslant bölgesinde bulunan Grendel's Mother adlı yaratıktan Hair of Grendel's Mother eşyasını elde etmemiz isteniyor. İlgili yaratığı keserek eşyayı elde ediyor ve görevi tamamlıyoruz. (Ödül: 37 Milyon 500 bin EXP, 150 NP, 2 Certificate of Victory)

KAZANDIĞIMIZ TOPLAM EXP: 44.500.000


[Guard] Zalk

1- [Self-made Hero] Dragon Warning's2- [Self-made Hero] Finding Cluesİlgili eşyalar Heppa, (Cougar olarak yönlendirme yapılmakta) Patrick ve Bilbore adlı NPC'lerden elde edilmektedir.

3- [Self-made Hero] Where abouts of a ThiefKalluga Valley'de bulunan Runaway Slaves adlı NPC'ye gitmemiz isteniyor.

4- [Self-made Hero] Lost Golden GobletLaiba haritasında bulunan Uruk Tron adlı yaratıklardan 5 adet Golden Goblet topluyor ve görevi teslim ediyoruz. (Ödül: Golden Goblet of a Dragon 2.5 milyon EXP 10 bin Coin)

5- [Self-made Hero] Put the things back[Guard] Zalk'a görevi teslim ediyoruz ve ödülümüzü alıyoruz.

6- [Self-made Hero] It's too lateÖnceki görevde tarafımıza verilen Golden Goblet of a Dragon eşyasını Captain Polkwein'e teslim ediyor ve ödülümüzü alıyoruz.

7- [Self-made Hero] Unmeltable ArmorDoda Camp'da bulunan Burning Skeleton adlı yaratıklardan görevde istenen Unsmelted Metal eşyasını elde ediyoruz. Görevimizi teslim ediyor ve ödülümüzü alıyoruz.

8- [Self-made Hero] Is it really Unmeltable?Laiba Village'de bulunan Flame Rock adlı yaratıktan 40 adet keserek görevi tamamlıyor ve ödülümüzü alıyoruz.

9- [Self-made Hero/Boss]Fighting is the best wayEslant haritasında bulunan Fierce (Ireful) Red Dragon'u keserek içinden çıkan 2nd Molar of the Red Dragon eşyasını teslim ediyor ve ödülümüzü alıyoruz.


KAZANDIĞIMIZ TOPLAM EXP: 59.000.000


Grey ve Wells

Wells [/B] adlı NPC ile başlıyoruz.

1- Subjugation of Goblin Village 120 adet KOBOLD keserek görevi tamamlıyoruz ve ödülümüzü alıyoruz.

2- Subjugation of Goblin Village 2100 adet BUGBEAR keserek görevi tamamlıyoruz ve ödülümüzü alıyoruz.

3- Subjugation of Goblin Village 3100 adet POOKA keserek görevi tamamlıyoruz ve ödülümüzü alıyoruz.

4- Subjugation of Goblin Village 4100 adet Goblin Bouncer keserek görevi tamamlıyoruz ve ödülümüzü alıyoruz.

5- Reporting ResultsÖnceki görevden elde ettiğimiz "Village Supression Result" eşyasını Nez adlı NPC'ye teslim ederek, görevi tamamlıyoruz.

Grey adlı NPC'nin görevleriyle devam ediyoruz.


KAZANDIĞIMIZ TOPLAM EXP: 60.125.000


Grey adlı NPC'nin görevleriyle devam ediyoruz.

1- Long-lasting life2- Collecting Poison 13- Putting poison in the foodÖnceki görevden tarafımıza verilen eşyaları Goblin Village'de bulunan Goblin Food Box, Goblin Wells ve Goblin cauldron'a uğrayarak teslim ediyor ve görevde istenen eşyaları temin ediyoruz.
Her görev sonrası bu işlemleri tekrar ediyoruz.

4- Collecting Poison 25- Putting poison in the food 2

3. görevde yaptığımız işlemleri tekrar ediyor ve ödülümüzü alıyoruz.

6- Collecting Poison 3İstenen eşyayı Baron keserek elde edebiliyoruz.

7- Putting poison in the food 3

3. görevde yaptığımız işlemleri tekrar ediyor ve ödülümüzü alıyoruz.

8- Collecting Poison 4İstenen eşyayı Burning Stone keserek elde edebilirsiniz.

9- Putting poison in the food 4

3. görevde yaptığımız işlemleri tekrar ediyor ve ödülümüzü alıyoruz.

10 - Research on SampleHalf Troll Warrior keserek istenen eşyadan 3 adet toplayıp, görevi teslim ediyoruz.

11- Research ResultÖnceki görevde tarafımıza ödül olarak verilen Test ResultEMC'de bulunan Nez'e teslim ediyor ve görevi tamamlamış oluyoruz.


KAZANDIĞIMIZ TOPLAM EXP: 57.625.000

Hunter Halon Başlangıçlı Görevler (Doda Camp)

Prepare to Hunt

Bizden istenilen 10 adet Blood of wolf , 1 adet Horn Crossbow (+3) , 5000 Arrow eşyalarını temin ederek görevi teslim edeceğiz.Practice Hunt50 adet Hornet (Laiba Village) keserek görevi tamamlıyor ve ödülümüzü alıyoruz.


Hunting Game I50 adet Tyon kesmemiz isteniyor.

Hunting Game II50 adet Undying kesmemiz isteniyor.

Hunting Game III50 adet Half Troll Warrior kesmemiz isteniyor.

Hunting Game IV50 adet Centaur kestikten sonra görevi teslim ediyor ve böylece bu seriyi de tamamlamış oluyoruz.


KAZANDIĞIMIZ TOPLAM EXP: 97.500.000


Crack of All Means

1- [Crack of All Means] Ominous Atmosphere2- [Crack of All Means] SignLaiba Village bölgesinde bulunan Lamia adlı yaratıklardan ilgili eşyayı elde ediyor ve Nez'e götürüp görevi teslim ediyoruz.

3- [Crack of All Means]Dispatching InspectorsKalluga'da bulunan [Order of the Sorcery] Knoker adlı NPC ile konuşmamız isteniyor.

4- [Crack of All Means] What's The Problem?Görev bizi içeriye çekmekte ilgili yaratıklardan 4 adet Polluted snake's Scale ve sondaki yaratıktan da Polluted and strong snake's scale elde ediyor ve görevi tamamlamış oluyoruz. [Order of the Sorcery] Knoker'a görevi teslim ediyoruz ve ödülümüzü alıyoruz.

5- [Crack of All Means] Reason for ContaminationEslant Entrance haritasında bulunan Haunga Warrior'lardan istenen eşyayı temin ediyor ve görevi tamamlıyoruz.

6- [Crack of All Means] The Second MissionÖnceki görevde verilen eşyayı Kalluga'da bulunan Knoker'a götürüyor ve görevi tamamlıyoruz.

7- [Crack of All Means] The best medicine for a ma8- [Crack of All Means] QuestionNez ile konuşmamız isteniyor.

9- [Crack of All Means] What's this?Clarence ile konuşup, önceki görevin sonunda tarafımıza verilmiş olan raporu teslim etmemiz isteniyor.

10- [Crack of All Means] Mend the barn before the hClarence'e teslim ediyoruz.

11 - [Crack of All Means] How to deal with the new diNez'e teslim ediyoruz.

12- [Crack of All Means] Experiment NeededÖnceki görevde tarafımıza verilen eşyayı içeride bulunan [Biologist] Ramark adlı NPC'ye teslim ediyoruz.

13- [Crack of All Means] Additional MaterialGörevi tamamlıyor yine aynı NPC ile konuşarak ödülümüzü alıyor ve bölgeden çıkışımızı gerçekleştiriyoruz.

14- [Crack of All Means] Developing antibiotic?Kalluga'da bulunan Knoker ile konuşmamız isteniyor.

15- [Crack of All Means] Drug to the PharmacistNez'e teslim ediyor ve ödülümüzü alıyoruz.

16- [Crack of All Means] Apppropriate PrescriptionTiming Flow (Tyon) eşyasının R vuruşu ile Tyon'a 30.000 vurarak tek atabiliyoruz.

17- [Crack of All Means] Apppropriate Prescription 2Timing Flow (Megantheron) eşyasının R vuruşu ile Megantheron'a 30.000 vurarak tek atabiliyoruz.

18- [Crack of All Means] We need more antibioticsİstenen eşyaları Sundries üzerinden temin ediyor ve Knoker'a teslim ediyoruz.

19- [Crack of All Means] Apppropriate Prescription 3Timing Flow (Hell Hound) eşyasının R vuruşu ile Hell Hound'a 30.000 vurabiliyoruz.

[Crack of All Means] Görev Serisinin Devamı

20- [Crack of All Means] The worst is over, but ...Colony Zone haritasında bulunan Markus'a gidiyoruz.

21- [Crack of All Means] Fundamental Reason22- [Crack of All Means] Uncontrollable ManaGörev bizi içeri çekiyor. İçeride bulunan yaratıkları keserek, istenen eşyaları temin ediyor ve görevi tamamlıyoruz.

23- [Crack of All Means] Deliver it carefullyNez'e gidiyoruz

24- [Crack of All Means] Vielding an outcomeRaporu alıyoruz.

25- [Crack of All Means] Finding the CrackRaporu Markus'a götürüyoruz.

26- [Crack of All Means] Stop Crack of All MeansTale Village'e ışınlanıyoruz. Bu bölgede bulunan Shadow Rift'i kesiyoruz ve içerisinden çıkan [Leader] Shadow of Krowaz adlı yaratığı kesip görevi tamamlıyoruz. Markus adlı NPC'ye görevi teslim ederek ödülümüzü alıyoruz. Böylece bu görev serisini de tamamlamış oluyoruz.

KAZANDIĞIMIZ TOPLAM EXP: 170.250.000