Rehber - [Crack of All Means] Görevi Detaylı Anlatım | Oyuncu Rehberim

Rehber [Crack of All Means] Görevi Detaylı Anlatım

AdmiN

Pro GameR
Yönetici
13 Eyl 2019
90
0
6
İstanbul
www.mustafaakyuz.com.tr
1) İlk olarak görevimizi Luferson castle'in arka tarafında bulunan [Advisor] Herga 'dan alıyoruz . Humanlarda npc adı Nez'di sanırım .Bizden Lamia'nın içinden çıkan itemden 4 adet istiyor . Bu görevi tamamladıktan sonra Herga'ya tekrar dönüyoruz . Görevi teslim edip expimizi alıyoruz . (8,750,000 exp)


2) Görev teslim ettikten sonra birkaç chat yapıp bizi Kalluga'nın arkasında bulunan [Magic Association] Gather 'e yönlendiriyor .Npc ile konuştuktan sonra bizi bir odaya ışınlıyor . Bizden toplamda 5 adet materyal istiyor . İçerideki normal yaratıkları keserek 4 adet istediği itemi topluyoruz . Ayrıyetten 1 adet istediği materyal odanın sonunda bulunan [Leader] Polluted Lamiros'tan düşüyor . Görevi tamamladıktan sonra bizi dışarıya atıyor . Tekrardan Kalluga'ya [Magic Association] Gather 'e dönüyoruz . Görevi teslim edip expimizi alıyoruz . (10,000,000 exp)

3) Görevi teslim ettiğimizde bize otomatik olarak bir görev daha veriyor . Bu görevde Haunga Warrior'dan düşen 4 adet Haunga Warrior Blood materyali istiyor . Bunları toplayıp Luferson'a [Advisor] Herga'ya dönüyoruz ve expimizi alıyoruz . (7,500,000 exp)

4) Görevi teslim ettikten sonra tekrar Kalluga'ya [Magic Association] Gather 'e dönüyoruz . Görevi teslim edip (125,000 exp) alıp Confirm 'e tıkladığımızda bizi tekrar bir odaya ışınlıyor . Diğer görevde olduğu gibi 5 adet materyal istiyor . İçerideki normal yaratıkları keserek 4 adet istediği itemi topluyoruz . Ayrıyetten 1 adet istediği materyal odanın sonunda bulunan [Leader] Polluted GaruKonga 'dan düşüyor .Görevi tamamladıktan sonra bizi dışarıya atıyor . Tekrardan Kalluga'ya [Magic Association] Gather 'e dönüyoruz . Görevi teslim edip expimizi alıyoruz . (7,500,000 exp)

5) Gather bizi Lufer'e Herga'ya yönlendiriyor . Birkaç kere chat yapıp ''Poisonous material report'' adlı itemi alıp Bellua'daki [Secret Agent] Clarence 'ye gidiyoruz . (Bilmeyenler için meşhur Cardinal görevcisi)İtemi teslim edip (125,000 exp) alıp Confirm 'e tıkladığımızda bizi tekrar bir odaya ışınlıyor . Diğer görevlerde olduğu gibi 6 adet materyal istiyor . İçerideki normal yaratıkları keserek 5 adet istediği itemi topluyoruz . Ayrıyetten 1 adet istediği materyal odanın sonunda bulunan [Leader] Legandary Old Tree 'den düşüyor . Görevi tamamladıktan sonra bizi dışarıya atıyor . Tekrardan Bellua'daki [Secret Agent] Clarence 'ye gidiyoruz . Görevi teslim edip expimizi alıyoruz (12,500,000 exp)

6) [Secret Agent]'in bize verdiği itemle Luferson'a [Advisor] Herga 'ya gidiyoruz . İtemi verip (125,000 exp) alıyoruz Confirm 'e tıkladığımızda bizi tekrar bir odaya ışınlıyor . Burada yaratıkları hemen kesmeye başlamıyoruz .İki gatenin arasında bulunan [Biologist] Ramark 'a kasamızda bulunan görev itemini veriyoruz (125,000 exp) alıp sonra yaratıkları kesmeye başlıyoruz . Yine aynı şekilde 6 adet materyal istiyor . İçerideki normal yaratıkları keserek 5 adet istediği itemi topluyoruz . Ayrıyetten 1 adet istediği materyal odanın sonunda bulunan [Leader] Ancient Trethonz'dan düşürüyoruz . Görev bittikten sonra otomatik dışarıya atmıyor . Town atıp [Biologist] Ramark 'a görevi teslim edip expimizi alıyoruz ve dışarı çıkıyoruz . (12,500,000 exp)

7) Daha sonra Kalluga'ya [Magic Association] Gather 'e dönüyoruz . Chat yapıp Gather'den ''Completed antibiotic'' adlı itemi alıp Luferson'a [Advisor] Herga 'ya gidiyoruz . İtemi teslim edip (250,00 exp) ve Timing Flow(Tyon) adlı itemi alıyoruz .

[Advisor] Herga bize 30 adet tyon kesme görevi veriyor . Timing flow (Tyon) itemini takıp tyon slotuna gidiyoruz . Elimizdeki item tyonlara R vuruş ile 30,000 damage veriyor dolayısıyla tek vuruyor .Tyonları kesip tekrardan [Advisor] Herga 'ya dönüyoruz . Görevi teslim edip expimizi alıyoruz . (20,000,000 exp)

8) Teslim ettikten sonra Herga bize 30 tane Meganthereon kesme görevi veriyor . Bellua'ya geçip 30 adet Meganthereon kesiyoruz . Aynı şekilde bize verdiği Timing Flow (Meganthereon) Meganthereon'a 30k damage atıyor .30 adet kestikten sonra [Advisor] Herga 'ya dönüyoruz . Görevi teslim edip expimizi alıyoruz . (20,000,000 exp)

9) Bundan sonraki görevde üzerimize 20 adet Blessing Potion (asasların kullandığı cure itemi , sundriesten alabilirsiniz) ve 100 k para alıp Kalluga'ya [Magic Association] Gather 'e gidiyoruz . İtemleri verip Timing flow (Hell Hound) itemini alıyoruz ve bizden 30 adet Hell Hound kesmemizi istiyor . Timing flow (Hell Hound) diğerleri gibi Hell Hound'a 30k damage atıyor .Hell houndları kestikten sonra [Advisor] Herga 'ya dönüyoruz . Görevi teslim edip expimizi alıyoruz . (22,500,000 exp)

Not : Görevlerde verilen Timing Flow itemleri görevleri teslim ettiğinizde otomatik olarak kaybolacaktır .

10) Daha sonra [Advisor] Herga ile bir kere chat yapıp Ronark Land (CZ)' geçiyoruz .Cz townda Sundries'in hemen solunda bulunan [Advisor Of Magic Association] Haligun 'a gidiyoruz .Haligun'la konuştuğumuzda bizi bir odaya ışınlıyor . Diğer görevlerde olduğu gibi 11 adet materyal istiyor . İçerideki normal yaratıkları keserek 10 adet istediği itemi topluyoruz . Ayrıyetten 1 adet istediği materyal odanın sonunda bulunan [Leader] Mana Predator'dan düşürüyoruz . Görev bitince tekrardan CZ'ye dönüyoruz ve görevi teslim edip expimizi alıyoruz . (22,500,000 exp)

11) Haligun'un bize verdiği itemle birlikte [Advisor] Herga 'ya dönüyoruz . Herga ile birkaç kez chat yapıp ''Shadow pieces crack reports'' adlı itemi alıp CZ 'ye dönüyoruz . İtemi teslim edip (250,000) expi alıyoruz ve bizi folk villagenin arkasındaki garip yaratıkların olduğu bölgeye ışınlıyor .Burada 2 kaya arasında bulunan ''Shadow Crack'' adlı mavi taşı kesiyoruz .
Taşı kestikten sonra [Leader] Shadow Of Krowaz re-spawn oluyor .[Leader] Shadow Of Krowaz' kesip CZ'ye [Advisor Of Magic Association] Haligun 'a dönüyoruz , görevi teslim edip expimizi alıyoruz ve görev burada son buluyor (25,000,000 exp)


Not : Görevlerden toplamda 170,000,000 (170m) exp geliyor.