Rehber - Dark Knight Silahları ve Özellikleri | Oyuncu Rehberim

Rehber Dark Knight Silahları ve Özellikleri

AdmiN

Pro GameR
Yönetici
13 Eyl 2019
90
0
6
İstanbul
www.mustafaakyuz.com.tr
Dark Knight Axe (Porutu Army)Splash: Sadece Porutu sınıfı tarafından kullanılabilecek olan Dark Knight Axe saldırı yapıldığında %2 ihtimal ile saldırı yaptığınız kişiye ve etrafınızdaki düşmanlarınıza ek hasar verir.


Dark Knight CrossbowFear: Saldırı yapıldığında rakibe %4 ihtimal ile 777 ek hasar verir hasar. Ayrıca hedefi kısa bir süreliğine dondurabilir.


Dark Knight DaggerVenom:Saldırı yapıldığında rakibe %1 ihtimalle saldırı yaptığınız hasara göre 15 saniye zehir hasarı verir.


Fire Dark Knight Staff
Ice Dark Knight Staff
Lightning Dark Knight StaffArmored Skin: Saldırı aldığınızda %1 ihtimal ile parlar ve 300 def + 3x 800 hp desteği sağlar.


Dark Knight JamadarVenom: Saldırı yapıldığında rakibe %1 ihtimal ile saldırı yaptığınız hasara göre 15 saniye zehir hasarı verir.


Dark Knight MaceAnti-heal: Düşmanı iyileştirmeye çalıştığınızda kullandığınız iyileştirme etkisinin belli bir kısmı kadar hasar verir. (Düşmana 1920 Tekli Heal kullanılabilir.) Bu özellikler yaratıkların üzerinde de kullanılabilir ve yaratıklara 10k Tekli Heal da kullanılabilir.


Dark Knight ShieldImpact Reflection: Saldırı aldığınızda %1 ihtimal ile aldığınız hasarı düşmana direkt olarak yansıtır.


Dark Knight SpearSplash: Saldırı yapıldığında %2 ihtimal ile saldırı yaptığınız kişiye ve etrafınızdaki düşmanlarınıza ek hasar verir.