Rehber - Geri Dönüş Etkinliği | Oyuncu Rehberim

Rehber Geri Dönüş Etkinliği

AdmiN

Pro GameR
Yönetici
13 Eyl 2019
90
0
6
İstanbul
www.mustafaakyuz.com.tr
Oyuna geri dönmüş oyunculardan (60 gün ve daha uzun bir süre hesabına giriş yapmamış) sürekli olarak; Posta kutumda 30 günlük “Returnee Supply Coupon” eşyası var ne işe yarıyor, tarzında sorular geldiğinden bu rehber konusunu hazırlamaya karar verdik.

Video Anlatım

Returnee Supply Coupon
1- Öncelikle "L" tuşuna basarak posta kutumuzu açıyoruz.2- Posta kutumuzdan gönderilen Returnee Supply Coupon eşyasını kabul (accept) ediyoruz.3- İlgili eşya envanterimize geliyor. Şimdi bu eşyayı nasıl kullanabileceğimizi anlatalım.4- Moradon merdivenleri çıktığımızda sol tarafta bulunan [Honorable Noncommissioned Officer] Pulchino NPC'sine ulaşıyoruz.5 - NPC ile görüşerek Returnee Knight's Supplies seçeneğine tıklıyoruz.6- Returnee Supplies Exchange seçeneğine tıklıyoruz.7-Not: Envanterimizde en az 3 boş yer bulunması gerekiyor.8- Envanterimize Knight's Returnee Emblem ve Returnee's Token eşyaları geliyor. Şimdi bu eşyalar ve sunduğu fırsatlardan bahsedelim.

Knight's Returnee Emblem1 Ay süre boyunca %20 EXP, +300 Ağırlık ve +2 NP arttırma özellikleri kazandırmaktadır.

Returnee's Token1 Ay süre boyunca ücretsiz skill ve stat sıfırlama imkanı fırsatı sunmaktadır.

Ayrıca, bu süre boyunca ücretsiz olarak buff alabilir ve eşya kiralayabilirsiniz.


Ücretsiz Buff Alınması

İlgili buffları Royal National Enchanter NPC'sinden elde edebilirsiniz.

1- Tek tek alabilmek için;Settlement support free of charge buff seçeneğine tıklıyoruz.Dilediğimiz buff'ı seçiyoruz. (Aynı işlemleri tekrarlayarak birden fazla buff alabilirsiniz.)

2- Tümünü tek seferde alabilmek için;Receive all 4 buffs seçeneğine tıklıyoruz.Receive for Free seçeneğine tıklıyor ve tek seferde tüm buffları almış oluyoruz.

Ücretsiz Eşya Kiralama

Moradon
'da bulunan Adminisrative Officer NPC'sinden zırh setini kiralayabilirsiniz. Seviyenize göre 3 farklı zırh seti verilmektedir: Novel, Chitin, Chitin Shell. Bu zırh setinde ,ücretli eşya kiralamadan farklı olarak, silah bulunmamaktadır.

Not: Bu işlemi gerçekleştirebilmek için envanterinizde en az 8 boş yer bulunması gerekmektedir.1- Settlement support free of charge, rental items. seçeneğine tıklıyoruz.2- I would like you rent. seçeneğine tıklıyoruz.3- Yes seçeneğine tıklıyoruz ve 6 saat süresi bulunan zırh setimizi alıyoruz.