Rehber - Knight Mark (National Points Sembolü) | Oyuncu Rehberim

Rehber Knight Mark (National Points Sembolü)

AdmiN

Pro GameR
Yönetici
13 Eyl 2019
90
0
6
İstanbul
www.mustafaakyuz.com.tr
National Point Sıralaması Nedir?

National Point Sıralaması her ırkın ilk 100 oyuncusunu simgeler.Sıralamaya girebilen yani en yüksek NP’lere sahip olan oyuncular isimlerinin yanlarına NP Sembolü (Knight Mark) kazanırlar. İlk 100 e giren bu oyuncular bulundukları sıraya göre belirli bir para ile ödüllendirilirler. Oyuncular bu parayı Luferson veya Elmorad Castle’nin içerisinde bulunan Knight Clerk isimli NPC’yi ziyaret ederek alabilirler.

Sıralama Oyunu Nasıl Etkiler?

Sıralama oyuncunun ırkına olan bağlılığını belirler. National Point Zorlu PK (Player Killing) yeteneklerinin,güçlü Eşyalar,biraz akıllılık ve oyuncunun konsantrasyonunun açıklamasıdır. Ayrıca oyuna kendini adıyanlar derecelerine göre diğer oyuncularda saygı kazanmalarıdır. En güçlü olmak için yapılan müsabakalar oyuncuları dahada heyecanlandırarak oyunu daha zevkli hale getirir.

National Point Sembolü Nedir ?

Sembolü nün diğer adı “Knight Mark” dır.Knight Mark oyunda isminizin yanında çıkan bir avatardır. Aşağıdaki resimde Knight Mark’ın nasıl olduğu görünüyor.Aşağıdaki Tabloda Sembollerin İsimleri ve Ödüllerini bulabilirsiniz;