Rehber - Monster's Stone | Oyuncu Rehberim

Rehber Monster's Stone

AdmiN

Pro GameR
Yönetici
13 Eyl 2019
90
0
6
İstanbul
www.mustafaakyuz.com.trMonster's Stone Nedir?

Tecrübe puanları kazanabileceğiz, seviyenize göre yaratıklar ile mücadele edebileceğiniz ve ödül olarak yaratıkların kutularından hediyeler kazanabileceğiniz bir zindandır. Monster's Stone zindanı Monster's Stone eşyası kullanılarak girilebilen bir bölgedir.


Nasıl Girilir?
Monster Stone skill bar bölümüne konularak üstüne tıklanır. İçerideki canavarlar seviye aralığına göre çıkacaktır.Nasıl temin edilir?
Herhangi bir yaratık ile mücadele edilmesi sayesinde içerisinden çıkabilir, Achievementlerınızı tamamlayarak veya madencilik yaparak bulduğunuz Mysterious Ore'leri kırdırdığınız zamanda kazanabilme şansınız bulunmaktadır.


Zindan içerisindeki yaratıklardan neler elde edebilirsiniz?
Harita içerisinde 3 oda bulunmaktadır ve 1. odadan itibaren içerideki yaratıklar ile mücadele ederek karşılaşacağınız kapıyı kırmanıza ve diğer odalara geçmeniz gerekmektedir. Yaratıkların içerisinden Soft Stone, Nest Scrap ve Scrap alabilirsiniz. Son odada bulunan boss ile mücadele etmenizin sonucunda çeşitli old takılar kazanabilme şansınız bulunmaktadır.


Nest Scrap, Scrap of Steel ve Soft Stone ne işe yarar ?

Nest Scrap ve Scrap of Steel materyallerini Monster Stone bölgesinden elde etmeniz mümkün.
Soft Stone eşyasını ise Moradon bölgesinde bulunan "[Jewelry Worker] Jewel"e giderek 1M Coins karşılığında alabilirsiniz.

Yukarıdaki materyalleri elde ettikten sonra elinizde bulunan 3 adet Old Takıyı normal haline çevirebilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için Moradon bölgesinde bulunan "[Jewelry Worker] Jewel"e gitmelisiniz.

İhtiyacınız olan eşyalar;
3 adet Old Takı
5 adet Nest Scrap
50 adet Scrap of Steel
1 adet Soft Stone
Ve ayrıca birleştirme şansını arttırabilmek için Power Up Store üzerinden sahip olabileceğiniz "Shadow Piece" eşyasını kullanabilirsiniz.

[Jewelry Worker] Jewel'e sağ tıkladıktan sonra "Assemble" seçeneğine tıklayın,Gerekli materyalleri slotlara yerleştirdikten sonra "Combination" seçeneğine tıklayın.


İşlem başarılı olursa NPC üzerinde beyaz kanat görüntüsü çıkacaktır.Not: Old Ring of Life, Old Ring of Courage, Old Priest's Earring, Old Skeleton Belt, Old Flame Ring, Old Warrior Pendant, Old Shio Tears vb. görüntüleri sönük olan takılarda normale çevirme işlemleri yapılamamaktadır.

Haritalar:
Seviyenize göre farklı yaratıklar ile mücadele edebilme imkanına sahip olabileceğiniz 3 farklı haritası bulunmaktadır.Zindan içerisinden görüntüler: