Rehber - Order of the Sorcery] Bros (12 Devil chat görevi) | Oyuncu Rehberim

Rehber Order of the Sorcery] Bros (12 Devil chat görevi)

AdmiN

Pro GameR
Yönetici
13 Eyl 2019
90
0
6
İstanbul
www.mustafaakyuz.com.tr
[Order of the Sorcery] Bros1- [Lemegeton] preparation for sealing
[Order of the Sorcery] Bros adlı npcden aldığımız [Lemegeton] preparation for sealing görevi bizden Moradon bölgesinde bulunan [Daughter of Grand Merchant] Menissiah ve [Mercenary Supply Officer] Osmond adlı npc lerle konuşarak Ordinary old ring ve Magical power transmit marble eşyalarını almamızı ve tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc sine geri dönmemiz gerektiği istenmektedir.

2- [Lemegeton] Carving the Sealing Ring

[Lemegeton] preparation for sealing göreviyle birlikte üzerimizde bulunan Ordinary old ring ve Magical power transmit marble eşyalarını Moradon bölgesinde bulunan [Jeweller] Juel adlı npc ile konuşup takas ederek Elaborated sealed ring adlı eşyayı alarak Ronark Land'ta bulunan [Order of the Sorcery] Bros adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.

3- [Lemegeton] Marquis of Lost Glory[Order of the Sorcery] Bros adlı npc den aldığımız [Lemegeton] Marquis of Lost Glory görevi bizden 50 adet Luferson Castle bölgesinde bulunan Hagenti ve 1 adet Naberius kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Ronark Land'ta bulunan [Order of the Sorcery] Bros adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.
Görevin bitimiyle birlikte ödül olarak Gauntlet of the Great King vermektedir. (İstediğiniz karakter eşyasını alabilirsiniz)

4- [Lemegeton] The door to the other world[Lemegeton] Marquis of Lost Glory göreviyle üstümüze gelen [24 magical spirit] Niberius sealed scroll ve [48 magical spirit] Hakenti sealed scroll eşyası vermektedir. Bu eşyaları [Order of the Sorcery] Bros npc sine tekrar vermemiz istenmektedir.

5- [Lemegeton] Prince of RavenBu görev de [Order of the Sorcery] Bros npc'si sayesinde bizi görev alanına çekerek ilgili yaratıkları belirli zaman diliminde kesmemizi ve bu yaratıklar içerisinde bulunan [72 magical spirit] Andromalius sealed scroll , [60 magical spirit] Befula sealed scroll ve [36 magical spirit] Storas sealed scroll eşyalarını elde ederek tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine vermemiz istenmektedir.
Görevin bitimiyle birlikte ödül olarak Rings of the Intelligent King vermektedir. (İstediğiniz karakter eşyasını alabilirsiniz)

6- [Lemegeton] Devil 12 Prince Sitri[Lemegeton] Devil 12 Prince Sitri görevi ile üzerimize gelen [12 magical spirit Summon scroll] eşyasını [12th Demon Summon Stone] taşına vermemizi ve taş içerisinden çıkan Sitri yaratığını kesmemiz daha sonra tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine geri dönmemiz istenmektedir.

7- [Lemegeton] Marquis of Good Talking Skill witho[Order of the Sorcery] Bros adlı npc den aldığımız [Lemegeton] Marquis of Lost Glory görevi bizden 1 adet Luferson Castle bölgesinde bulunan Marchosias ve 50 adet Orias kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Ronark Land'ta bulunan [Order of the Sorcery] Bros adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.
Görevin bitimiyle birlikte ödül olarak Boots of the Great King vermektedir. (İstediğiniz karakter eşyasını alabilirsiniz)

8- [Lemegeton] To the underworld[Lemegeton] Marquis of Lost Glory göreviyle üstümüze gelen [35 magical spirit] Marchosias sealed scroll ve [59 magical spirit] Orias sealed scroll eşyası vermektedir. Bu eşyaları [Order of the Sorcery] Bros npc sine tekrar vermemiz istenmektedir.

9- [Lemegeton] Duke of DestructionBu görev de [Order of the Sorcery] Bros npc'si sayesinde bizi görev alanına çekerek ilgili yaratıkları belirli zaman diliminde kesmemizi ve bu yaratıklar içerisinde bulunan [66 magical spirit] Kimerias sealed scroll , [47 magical spirit] Bual sealed scroll ve [23 magical spirit] Aini sealed scroll eşyalarını elde ederek tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine vermemiz istenmektedir.
Görevin bitimiyle birlikte ödül olarak Rings of the Intelligent King vermektedir. (İstediğiniz karakter eşyasını alabilirsiniz)

10- [Lemegeton] Devil 11 Duke Gusion[Lemegeton] Devil 11 Duke Gusion görevi ile üzerimize gelen [11 magical spirit Summon scroll] eşyasını [11th Demon Summon Stone] taşına vermemizi ve taş içerisinden çıkan Gusion yaratığını kesmemiz daha sonra tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine geri dönmemiz istenmektedir.

11- [Lemegeton] Count of a Fool[Order of the Sorcery] Bros adlı npc den aldığımız [Lemegeton] Count of a Fool görevi bizden 1 adet Luferson Castle bölgesinde bulunan Efos ve 50 adet Bifloans kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Ronark Land'ta bulunan [Order of the Sorcery] Bros adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.
Görevin bitimiyle birlikte ödül olarak Helmet of the Great King vermektedir. (İstediğiniz karakter eşyasını alabilirsiniz)

12- [Lemegeton] The Third Underworld[Lemegeton] The Third Underworld göreviyle üstümüze gelen [22 magical spirit] Efos sealed scroll ve [46 magical spirit] Bifrons sealed scroll eşyası vermektedir. Bu eşyaları [Order of the Sorcery] Bros npc sine tekrar vermemiz istenmektedir.


Görevin devamı

13- [Lemegeton] Count of Storm and ThunderboltBu görev de [Order of the Sorcery] Bros npc'si sayesinde bizi görev alanına çekerek ilgili yaratıkları belirli zaman diliminde kesmemizi ve bu yaratıklar içerisinde bulunan [71 magical spirit] Dantalion sealed scroll , [58 magical spirit] Ami sealed scroll ve [34 magical spirit] Purpur sealed scroll eşyalarını elde ederek tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine vermemiz istenmektedir.
Görevin bitimiyle birlikte ödül olarak earrings of the Intelligent King vermektedir. (İstediğiniz karakter eşyasını alabilirsiniz)

14- [Lemegeton] Devil 10 President Buer[Lemegeton] Devil 10 President Buer görevi ile üzerimize gelen [10 magical spirit Summon scroll] eşyasını [10th Demon Summon Stone] taşına vermemizi ve taş içerisinden çıkan Buer yaratığını kesmemiz daha sonra tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine geri dönmemiz istenmektedir.

15- [Lemegeton] Sovereign of 66 Legions[Order of the Sorcery] Bros adlı npc den aldığımız [Lemegeton] Sovereign of 66 Legions görevi bizden 1 adet Luferson Castle bölgesinde bulunan Gaf ve 50 adet Ose kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Ronark Land'ta bulunan [Order of the Sorcery] Bros adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.
Görevin bitimiyle birlikte ödül olarak Neck guard of the Great King vermektedir. (İstediğiniz karakter eşyasını alabilirsiniz)

16- [Lemegeton] The other door[Lemegeton] The other door göreviyle üstümüze gelen [33 magical spirit] Gaf sealed scroll ve [57 magical spirit] Ose sealed scroll eşyası vermektedir. Bu eşyaları [Order of the Sorcery] Bros npc sine tekrar vermemiz istenmektedir.

17- [Lemegeton] President of the 36 LegionsBu görev de [Order of the Sorcery] Bros npc'si sayesinde bizi görev alanına çekerek ilgili yaratıkları belirli zaman diliminde kesmemizi ve bu yaratıklar içerisinde bulunan [65 magical spirit] Andrealfus sealed scroll , [45 magical spirit] Bine sealed scroll ve [21 magical spirit] Moraks sealed scroll eşyalarını elde ederek tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine vermemiz istenmektedir.
Görevin bitimiyle birlikte ödül olarak earrings of the Intelligent King vermektedir. (İstediğiniz karakter eşyasını alabilirsiniz)

18- [Lemegeton] Devil 9 Satan Paimon[Lemegeton] Devil 9 Satan Paimon görevi ile üzerimize gelen [9 magical spirit Summon scroll] eşyasını [9th Demon Summon Stone] taşına vermemizi ve taş içerisinden çıkan Paimon yaratığını kesmemiz daha sonra tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine geri dönmemiz istenmektedir.

19- [Lemegeton] King of the Hidden Treasures[Order of the Sorcery] Bros adlı npc den aldığımız [Lemegeton] King of the Hidden Treasures görevi bizden 1 adet Luferson Castle bölgesinde bulunan Furson ve 50 adet Chooks kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Ronark Land'ta bulunan [Order of the Sorcery] Bros adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.
Görevin bitimiyle birlikte ödül olarak Breastplate of the Great King vermektedir. (İstediğiniz karakter eşyasını alabilirsiniz)

20- [Lemegeton] Endless Path[Lemegeton] Endless Path göreviyle üstümüze gelen [20 magical spirit] Purson sealed scroll ve [44 magical spirit] Sharks sealed scroll eşyası vermektedir. Bu eşyaları [Order of the Sorcery] Bros npc sine tekrar vermemiz istenmektedir.

21- [Lemegeton] Cherubim of SinBu görev de [Order of the Sorcery] Bros npc'si sayesinde bizi görev alanına çekerek ilgili yaratıkları belirli zaman diliminde kesmemizi ve bu yaratıklar içerisinde bulunan [70 magical spirit] Sele sealed scroll , [56 magical spirit] Gomori sealed scroll ve [32 magical spirit] Asmodeus sealed scroll eşyalarını elde ederek tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine vermemiz istenmektedir.
Görevin bitimiyle birlikte ödül olarak Rings of the Great King vermektedir. (İstediğiniz karakter eşyasını alabilirsiniz)

22- [Lemegeton] Devil 8 Count Barbatos[Lemegeton] Devil 8 Count Barbatos görevi ile üzerimize gelen [8 magical spirit Summon scroll] eşyasını [8th Demon Summon Stone] taşına vermemizi ve taş içerisinden çıkan Barbatos yaratığını kesmemiz daha sonra tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine geri dönmemiz istenmektedir.

23- [Lemegeton] President of Explorer[Order of the Sorcery] Bros adlı npc den aldığımız [Lemegeton] President of Explorer görevi bizden 1 adet Luferson Castle bölgesinde bulunan Foras ve 50 adet Orobeth kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Ronark Land'ta bulunan [Order of the Sorcery] Bros adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.
Görevin bitimiyle birlikte ödül olarak Protector of the King Belt vermektedir. (İstediğiniz karakter eşyasını alabilirsiniz)

23- [Lemegeton] To the Bottom of the Abyss[Lemegeton] To the Bottom of the Abyss göreviyle üstümüze gelen [31 magical spirit] Foras sealed scroll ve [55 magical spirit] Orobas sealed scroll eşyası vermektedir. Bu eşyaları [Order of the Sorcery] Bros npc sine tekrar vermemiz istenmektedir.

24- [Lemegeton] Duke of Silver ArmorBu görev de [Order of the Sorcery] Bros npc'si sayesinde bizi görev alanına çekerek ilgili yaratıkları belirli zaman diliminde kesmemizi ve bu yaratıklar içerisinde bulunan [19 magical spirit] Saleos sealed scroll , [64 magical spirit] Plauros sealed scroll ve [43 magical spirit] Savnak sealed scroll eşyalarını elde ederek tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine vermemiz istenmektedir.

Görevin devamı

25- [Lemegeton] Devil 7 Marquis Amon[Lemegeton] Devil 7 Marquis Amon görevi ile üzerimize gelen [7 magical spirit Summon scroll] eşyasını [7th Demon Summon Stone] taşına vermemizi ve taş içerisinden çıkan Amon yaratığını kesmemiz daha sonra tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine geri dönmemiz istenmektedir.

26- [Lemegeton] Archduke of Hell[Order of the Sorcery] Bros adlı npc den aldığımız [Lemegeton] Archduke of Hell görevi bizden 1 adet Eslant bölgesinde bulunan Bathin ve 50 adet Befal kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Ronark Land'ta bulunan [Order of the Sorcery] Bros adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.

Slot Koordinat: 214 , 676

27- [Lemegeton] Entrance of Hell[Lemegeton] Entrance of Hell göreviyle üstümüze gelen [18 magical spirit] Badin sealed scroll ve [42 magical spirit] Befal sealed scroll eşyası vermektedir. Bu eşyaları [Order of the Sorcery] Bros npc sine tekrar vermemiz istenmektedir.

28- [Lemegeton]Gigantic Sea Monster MarquisBu görev de [Order of the Sorcery] Bros npc'si sayesinde bizi görev alanına çekerek ilgili yaratıkları belirli zaman diliminde kesmemizi ve bu yaratıklar içerisinde bulunan [30 magical spirit] Forneuss sealed scroll , [69 magical spirit] Dekarabia sealed scroll ve [54 magical spirit] Murmur sealed scroll eşyalarını elde ederek tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine vermemiz istenmektedir.

29- [Lemegeton] Devil 6 Count Valefor[Lemegeton] Devil 6 Count Valefor görevi ile üzerimize gelen [6 magical spirit Summon scroll] eşyasını Eslant bölgesinde bulunan [6th Demon Summon Stone] taşına vermemizi ve taş içerisinden çıkan Valefar yaratığını kesmemiz daha sonra tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine geri dönmemiz istenmektedir.

30- [Lemegeton] Archduke of Devildom[Order of the Sorcery] Bros adlı npc den aldığımız [Lemegeton] Archduke of Devildom görevi bizden 1 adet Eslant bölgesinde bulunan Astalod ve 50 adet Kaim kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Ronark Land'ta bulunan [Order of the Sorcery] Bros adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.

Slot Koordinat: 727 , 716

31- [Lemegeton] Gate of Devildom[Lemegeton] Gate of Devildom göreviyle üstümüze gelen [29magical spirit] Astarot sealed scroll ve [53 magical spirit] Kaim sealed scroll eşyası vermektedir. Bu eşyaları [Order of the Sorcery] Bros npc sine tekrar vermemiz istenmektedir.

32- [Lemegeton] Archduke of 26 LegionsBu görev de [Order of the Sorcery] Bros npc'si sayesinde bizi görev alanına çekerek ilgili yaratıkları belirli zaman diliminde kesmemizi ve bu yaratıklar içerisinde bulunan [63 magical spirit] Andras sealed scroll , [41 magical spirit] Pokalor sealed scroll ve [17 magical spirit] Botis sealed scroll eşyalarını elde ederek tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine vermemiz istenmektedir.

33- [Lemegeton] Devil 5 President Marbas[Lemegeton] Devil 5 President Marbas görevi ile üzerimize gelen [5 magical spirit Summon scroll] eşyasını Eslant bölgesinde bulunan [5th Demon Summon Stone] taşına vermemizi ve taş içerisinden çıkan Marbas yaratığını kesmemiz daha sonra tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine geri dönmemiz istenmektedir.

34- [Lemegeton] Red Duke[Order of the Sorcery] Bros adlı npc den aldığımız [Lemegeton] Red Duke görevi bizden 1 adet Eslant bölgesinde bulunan Jepath ve 50 adet Raum kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Ronark Land'ta bulunan [Order of the Sorcery] Bros adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.

35- [Lemegeton] At the End of Hell[Lemegeton] At the End of Hell göreviyle üstümüze gelen [16 magical spirit] Jepar sealed scroll ve [40 magical spirit] Laum sealed scroll eşyası vermektedir. Bu eşyaları [Order of the Sorcery] Bros npc sine tekrar vermemiz istenmektedir.

36- [Lemegeton] King of CrueltyBu görev de [Order of the Sorcery] Bros npc'si sayesinde bizi görev alanına çekerek ilgili yaratıkları belirli zaman diliminde kesmemizi ve bu yaratıklar içerisinde bulunan [52 magical spirit] Aloken sealed scroll , [68 magical spirit] Berial sealed scroll ve [28 magical spirit] Berid sealed scroll eşyalarını elde ederek tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine vermemiz istenmektedir.

Görevin Devamı

37- [Lemegeton] Devil 4 Great Marquis Gamyqyn[Lemegeton] Devil 4 Great Marquis Gamyqyn görevi ile üzerimize gelen [4 magical spirit Summon scroll] eşyasını Eslant bölgesinde bulunan [4th Demon Summon Stone] taşına vermemizi ve taş içerisinden çıkan Gamigin yaratığını kesmemiz daha sonra tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine geri dönmemiz istenmektedir.

38- [Lemegeton] Earl of Red Mist[Order of the Sorcery] Bros adlı npc den aldığımız [Lemegeton] Earl of Red Mist görevi bizden 1 adet Eslant bölgesinde bulunan Ronath ve 50 adet Balam kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Ronark Land'ta bulunan [Order of the Sorcery] Bros adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.

39- [Lemegeton] Space of Depravity[Lemegeton] At the End of Hell göreviyle üstümüze gelen [27 magical spirit] Ronebe sealed scroll ve [51 magical spirit] Balam sealed scroll eşyası vermektedir. Bu eşyaları [Order of the Sorcery] Bros npc sine tekrar vermemiz istenmektedir.

40- [Lemegeton] Duke of Trrue ChivalryBu görev de [Order of the Sorcery] Bros npc'si sayesinde bizi görev alanına çekerek ilgili yaratıkları belirli zaman diliminde kesmemizi ve bu yaratıklar içerisinde bulunan [62 magical spirit] Balark sealed scroll , [39 magical spirit] Malpas sealed scroll ve [15 magical spirit] Eligor sealed scroll eşyalarını elde ederek tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine vermemiz istenmektedir.

41- [Lemegeton] Devil 3 Prince Vassago[Lemegeton] Devil 3 Prince Vassago görevi ile üzerimize gelen [3 magical spirit Summon scroll] eşyasını Ronark Land bölgesinde bulunan [3th Demon Summon Stone] taşına vermemizi ve taş içerisinden çıkan Vassago yaratığını kesmemiz daha sonra tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine geri dönmemiz istenmektedir.

42- [Lemegeton] Marquis of Archer[Order of the Sorcery] Bros adlı npc den aldığımız [Lemegeton] Marquis of Archer görevi bizden Ronark Land bölgesinde bulunan 1 adet Lena ve 50 adet Halpath kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Ronark Land'ta bulunan [Order of the Sorcery] Bros adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.

43- [Lemegeton] Bottom of Despair[Lemegeton] Bottom of Despair göreviyle üstümüze gelen [14 magical spirit] Lerajie sealed scroll ve [38 magical spirit] Halpas sealed scroll eşyası vermektedir. Bu eşyaları [Order of the Sorcery] Bros npc sine tekrar vermemiz istenmektedir.

44- [Lemegeton] Duke of the DeadBu görev de [Order of the Sorcery] Bros npc'si sayesinde bizi görev alanına çekerek ilgili yaratıkları belirli zaman diliminde kesmemizi ve bu yaratıklar içerisinde bulunan [67 magical spirit] Scroll with sealed aldusias , [50 magical spirit] Purkas sealed scroll ve [26 magical spirit] Bune sealed scroll eşyalarını elde ederek tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine vermemiz istenmektedir.

45- [Lemegeton] Devil 2 archduke Agares[Lemegeton] Devil 2 archduke Agares görevi ile üzerimize gelen [2 magical spirit Summon scroll] eşyasını Ronark Land bölgesinde bulunan [2th Demon Summon Stone] taşına vermemizi ve taş içerisinden çıkan Agares yaratığını kesmemiz daha sonra tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine geri dönmemiz istenmektedir.

46- [Lemegeton] President of Slayer[Order of the Sorcery] Bros adlı npc den aldığımız [Lemegeton] President of Slayer görevi bizden Ronark Land bölgesinde bulunan 1 adet Goloras ve 50 adet Frokell kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Ronark Land'ta bulunan [Order of the Sorcery] Bros adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.

47- [Lemegeton] The Last Hell[Lemegeton] The Last Hell göreviyle üstümüze gelen [25 magical spirit] Glashalabolas sealed scroll ve [49 magical spirit] Prokel sealed scroll eşyası vermektedir. Bu eşyaları [Order of the Sorcery] Bros npc sine tekrar vermemiz istenmektedir.

48- [Lemegeton] King of MadnessBu görev de [Order of the Sorcery] Bros npc'si sayesinde bizi görev alanına çekerek ilgili yaratıkları belirli zaman diliminde kesmemizi ve bu yaratıklar içerisinde bulunan [61 magical spirit] Jagan sealed scroll , [37 magical spirit] Finix sealed scroll ve [13 magical spirit] Beled sealed scroll eşyalarını elde ederek tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine vermemiz istenmektedir.

Görevin Devamı

49- [Lemegeton] Devil 1 Great Devil Bael[Lemegeton] Devil 1 Great Devil Bael görevi ile üzerimize gelen [1 magical spirit Summon scroll] eşyasını Ronark Land bölgesinde bulunan [1th Demon Summon Stone] taşına vermemizi ve taş içerisinden çıkan Baal yaratığını kesmemiz daha sonra tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine geri dönmemiz istenmektedir.

50- [Lemegeton] Scroll of Seal

Bu görevi [Order of the Sorcery Leader] Malraseu npc'sinden almamızı ve görevle beraber istenilen eşyaları elde ederek tekrardan [Order of the Sorcery Leader] Malraseu adlı npc ye gitmemiz istenmektedir.

Hidden sealed scroll adlı eşyayı Moradon bölgesinde bulunan [Disciple of Hepa] Shozin adlı npc den almamızı temin edebiliriz.Lock cannot be open adlı eşyayı Moradon bölgesinde bulunan [Mysterious] Narki adlı npc den almamızı temin edebiliriz.
NPC'ye ters tıklayım 2. seçenek ile alabiliyoruz.Benshar's spell water adlı eşyayı Ronark Land bölgesinden gittiğimiz Krowaz bölgesinde bulunan [White Shadow] Chaser adlı npc den almamızı temin edebiliriz.51- [Lemegeton] Deprived RingGörevle birlikte üzerimize gelen Completed sealed scroll adlı eşyasını Ronark Land bölgesinde bulunan [Order of the Sorcery] Bros
adlı npc ye vermemiz istenmektedir.

52- [Lemegeton] Demon's Leader Asmodeus

Görevle birlikte üzerimize gelen [Intelligent queen's eyes] eşyasını Moradon bölgesinde bulunan [Mysterious Mage] adlı npc'ye vermemizi ve sonrasında npc içinden çıkan Aweken Asmodeus adlı yaratığı kesmemiz istenmektedir.

Görevi bitimiyle üzerimize gelen exp miktarı; 919.125.000